Katarzyna Kloc

Psycholog ze specjalnością neuropsychologia kliniczna, specjalista wczesnej interwencji terapeutycznej i wspomagania rozwoju dzieci.
Terapeuta ukierunkowany na rehabilitację dzieci w wieku 0-10 lat. Prowadzi również poradnictwo
i konsultacje z zakresu umiejętności wychowawczych i osobistych dla rodziców i opiekunów dzieci.

Posiada gruntowną wiedzę z obszaru neuropsychologicznego podłoża zaburzeń u dzieci
i dorosłych oraz specjalistyczne przygotowanie do pracy w poradniach dla dzieci, a także dziecięcych oddziałach neurologicznych. Ponadto diagnozuje i opracowuje indywidualne plany terapeutyczne.

Motywują ją sukcesy małych pacjentów i ich rodziców, stąd zawodową karierę planuje rozwijać
w kierunku pracy z dziećmi, jak i dorosłymi.

Na codzień pogodna, życzliwa i mocno zaangażowana w to, co robi.
W pracy kieruje się zasadą etyki zawodowej oraz rzetelnej wiedzy. Komunikatywnie posługuje się Polskim Językiem Migowym.